ایثارگران با رشادت‌های خود، کشور را در برابر گزند دشمنان بیمه کردند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵
مديركل بنياد شهرستان‌های استان تهران اظهار داشت: جانبازان و آزادگان و خانواده‌های شهدا با رشادت‌ها و ایثارگری‌هایی که در دفاع مقدس انجام دادند، کشور و انقلاب ما را در مقابل گزند دشمنان بیمه کردند و ما مدیون جامعه ایثارگری هستیم.
ایثارگران با رشادت‌های خود، کشور را در برابر گزند دشمنان بیمه کردند
 
به گزارش «ايثار»، عبدالله مرتضوی در ديدار با ايثارگران و خانواده‌های ایشان با بیان اينكه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم است، اظهار داشت: جانبازان و آزادگان و خانواده‌های شهدا با رشادت‌ها و ایثارگری‌هایی که در دفاع مقدس انجام دادند، کشور و انقلاب ما را در مقابل گزند دشمنان بیمه کردند و ما مدیون جامعه ایثارگری هستیم.
وی بيان كرد: اگر بخواهیم به فرهنگ ایثار و شهادت سطحی‌ نگاه کنیم قطعاً جفا کرده‌ایم و از این‌ رو همواره یکی از تأکیدات ما دیدار عاطفی با جامعه ایثارگر است که در مقاطع مختلف عناوین مختلفی برای آن در نظر گرفته‌ شده که آخرین عنوان آن همین طرح سپاس است.
مديركل بنياد شهرستان‌های استان تهران گفت:‌ دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ايثارگران و رسیدگی به برخی امور در حد توانایی، کمترین کاری است که می‌توان برای این عزیزان انجام داد که امیدواریم با تداوم اين ديدارها یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و رشادت‌های آنان را برای همیشه در میان مردم و مسئولان زنده نگه‌داریم.
مرتضوی در پايان تصريح كرد: باید بدانیم امروزه اگر امنیتی در جامعه ما حاکم است حاصل تلاش‌ها و ازخودگذشتگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است که جان‌برکف به میدان جنگ رفته و در این راه شهید شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298211