داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهدا در جزیره خارگ با مشارکت همگانی برگزار شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۹
بخشدار ویژه خارگ گفت: یادواره شهدا در جزیره خارگ با مشارکت همگانی برگزار شود.
یادواره شهدا در جزیره خارگ با مشارکت همگانی برگزار شود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از نخ نیوز؛ محمود رضایی در نشست هماهنگی یادواره شهدای دریا در بخش ویژه خارگ اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس، جزیره خارگ یکی از مهم‌ترین مناطق عملیاتی کشور بود.
وی اضافه کرد: فرق جزیره خارگ در بحث خطوط مقدم در دو بحث مشهود و تأثیرگذار بود، بحث اول بحث حفظ تأسیسات حیاتی کشور ازجمله تأسیسات نفتی و بحث دوم که مهم‌تر بود بحث اقتصاد کشور بود.
بخشدار ویژه خارگ بابیان اینکه خارگ در هر دو مبحث پیروز و سربلند بیرون آمد خاطرنشان کرد: جزیره خارگ نگین مقاومت و ایستادگی ایران اسلامی در ۸ سال دفاع مقدس است.
وی افزود: یاد شهدا و دوران دفاع مقدس را نگذاریم از یادها برود. برگزاری یادواره شهدا باید در تمامی ایام سال طبق یک برنامه‌ریزی مدون برگزار شود، همگان باید در این یادواره‌ها انجام‌وظیفه کنیم، کاروان شهدا بسترساز پیروزی و نصر است.
بخشدار ویژه خارگ گفت: برگزاری یادواره شهدا باعث آشنایی هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان با راه و سیره شهدا می‌شود، این یادواره در راستای کنگره دو هزار شهید استان بوشهر و باهدف تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران برگزار می‌شود و شامل برنامه‌های فرهنگی، هنری و سخنرانی است.
رضایی گفت: به برکت امنیت حاکم بر کشور که ثمره خون مطهر شهداست مردم در رفاه و آرامش زندگی می‌کنند و باید قدردان این نعمت بزرگ و تلاش برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 299187