داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد قزوین:
خبرنگاران سفیران ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷
در آستانه‌ی سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار، مدیرکل بنیاد استان قزوین با خبرنگاران فعال حوزه‌ی ایثار و شهادت خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا و ایکنا دیدار و از تلاش‌های آنها تجلیل کرد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل علی گودرزوندچگینی رئیس دفتر مدیرکل، مدیر روابط عمومی و رئیس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با خبرنگاران فعال حوزه‌ی ایثار و شهادت خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا و ایکنا دیدار کردند.
در این دیدارها، حقایق‌پور گفت: حوزه‌ی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه‌ی ما گسترده است، به همین دلیل می‌طلبد همه‌ی اقشار مختلف جامعه اعم از مدیران و خبرنگاران در اشاعه‌ی این فرهنگ تلاش کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه خبرنگاران سفیران ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی، آگاهی‌ و امید در جامعه هستند، افزود: شما عزیزان با قلمی که دارید، می‌توانید با تهیه‌ی اخبار، گزارش، فیلم و عکس در اشاعه‌ی این فرهنگ کمک حال ما مسوولان باشید.
وی با بیان اینکه باید سیره و منش شهدا را به نسل امروز که دوران دفاع مقدس را ندیده، انتقال داد، گفت: شما خبرنگاران فعال حوزه‌ی ایثار و شهادت در تحقق این هدف می‌توانید نقش بسزایی را ایفا کنید.
حقایق‌پور با اشاره به اینکه همزمان با سالروز شهادت صارمی به نام روز خبرنگار نامیده شده است، افزود: همین اتفاق مبارکی بوده که روحیه‌ی شما خبرنگاران در انتقال توصیه‌ها، پیام‌ها و وصایای شهیدان به آحاد جامعه دو چندان باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه همه‌ی ما مدیون شهدا و رشادت‌های آنها هستیم، گفت: هر فردی براساس توانایی و حرفه‌ی خود با عمل به وصایای شهیدان می‌تواند مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشد.
در این دیدارها، حیدرعلی شاه‌حسینی رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین گفت: آگاهی بخشیدن به جامعه و حرکت مردم و مسوولان در مسیر اهداف شهدا از وظایف رسانه‌ها است.
وی با بیان اینکه روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین از روابط عمومی‌های فعال استان است، گفت: کارکنان این واحد بنیاد با توجه به آمادگی کامل خبرنگاران ایرنا در تهیه‌ی اخبار، گزارش‌ها و حتی فیلم و صوت در امور ترویجی، به ما کمک کنند.
شاه‌حسینی افزود: از آنجایی که همه‌ی ما مدیون شهدا هستیم، وظیفه خود می‌دانیم که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداشته و در انتقال سیره‌ی شهدا به آحاد جامعه تلاش کنیم.
در این دیدارها، خبرنگاران فعال حوزه‌ی ایثار و شهادت مطالبی پیرامون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیان کردند.
همچنین خبرنگاران سوالاتی پیرامون اجرای برنامه‌های فرهنگی و ترویجی از مدیرکل بنیاد استان قزوین پرسیده و ایشان پاسخ‌های لازم را ارایه کردند.
 گفتنی است: در پایان دیدارها، مدیرکل بنیاد استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از زحمات خبرنگاران فعال حوزه‌ی ایثار و شهادت خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا و ایکنا تجلیل کرد.
کد مطلب: 300526
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...