مردم و مسئولان همواره خود را بدهکار ایثارگران می‌دانند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
مدیرکل بنیاد ایلام با بیان اینکه مردم ایلام در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی دین خود را به کشور و نظام ادا کردند، گفت: مردم و مسئولان همواره خود را بدهکار ایثارگران می‌دانند و ارائه خدمت به این خانواده عظیم را نه‌ تنها وظیفه کاری، بلکه یک تکلیفی الهی می‌دانند.
مردم و مسئولان همواره خود را بدهکار ایثارگران می‌دانند
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده در دیدار با محمدرضا کشاورز مدیرعامل بیمه دی کشور با بیان اینکه مردم ایلام در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی دین خود را به کشور و نظام ادا کردند، گفت: مردم و مسئولان همواره خود را بدهکار ایثارگران می‌دانند و ارائه خدمت به این خانواده عظیم را نه‌ تنها وظیفه کاری، بلکه یک تکلیفی الهی می‌دانند.
وی افزود: شرکت بیمه دی به‌ عنوان شرکت بیمه‌گذار طرف قرارداد بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمات مطلوبی را به جامعه هدف تحت پوشش، ارائه می‌کند و این خدمات به‌ منظور جلب رضایت خانواده معظم شهدا و ایثارگران، باید تنوع و افزایش پیدا کند.
مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: جامعه معزز ایثارگری با مشکلات درمانی بسیاری مواجه هستند، از این رو رسیدگی به امور درمانی ایثارگران باید در اولویت همه مراکز درمانی و دست اندرکاران این حوزه قرار داشته باشد.
تولیده تاکید کرد: جامعه معزز ایثارگری با مشکلات درمانی بسیاری مواجه هستند، از این رو رسیدگی به امور درمانی ایثارگران باید در اولویت همه مراکز درمانی و دست اندرکاران این حوزه قرار داشته باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300848