شهدا درس ایستادگی و مقاومت را به ما آموختند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران بیان کرد: شهدا درس ایستادگی و مقاومت را به ما آموختند تا امروز در شرایط تحریم‌های ظالمانه دشمنان بتوانیم در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی یکپارچه در مقابل زورگویی‌های آن‌ها بایستیم.
شهدا درس ایستادگی و مقاومت را به ما آموختند
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی با حضور در مزار شهدای گمنام شهرستان ری که با حضور محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران، حسین نصرالله رییس بنیاد ری و دیگر مسئولان شهرستان ری برگزار شد، اظهار داشت: شهدا برای دفاع از خاک، وطن، ناموس و مقابله با ظلم به جهاد رفتند و اگر بخواهیم استدلال عقلانی و شرعی داشته باشیم باید بگوییم که ما مدیون شهدا هستیم.
وی بیان کرد: شهدا درس ایستادگی و مقاومت را به ما آموختند تا امروز در شرایط تحریم‌های ظالمانه دشمنان بتوانیم در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی یکپارچه در مقابل زورگویی‌های آن‌ها بایستیم.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران افزود: با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به‌ ویژه در میان نسل جوان و نوجوان باید برنامه‌ها و بازدیدها با محوریت برگزاری یادواره‌ها و تکریم خانواده‌های شهدا و جانبازان بیش‌ از پیش سرلوحه اقدامات بنیاد قرار داده شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300868