حضور جانبازان در مراسم دعای عرفه و برائت از مشرکین در صحرای عرفات
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰
نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران در کاروان ویژه حج جانبازان از حضور جانبازان در مراسم قرائت دعای عرفه و همچنین مراسم برائت از مشرکین خبر داد.
حضور جانبازان در مراسم دعای عرفه و برائت از مشرکین در صحرای عرفات
 
به گزارش «ایثار»، سید مستجاد حسینی با اعلام ورود کاروان ویژه حج جانبازان به صحرای عرفات گفت: اعضای کاروان ویژه حج جانبازان روز جمعه 18 مردادماه ساعت 21 وارد صحرای عرفات شدند و پس از استقرار و برگزاری نماز جماعت، در مراسم قرائت زیارت عاشورا حضور یافتند.
وی افزود:  پس از نماز صبح نیز روحانی کاروان روایت‌هایی پیرامون چیستی و اهمیت سرزمین عرفات بیان کرد و جانبازان در مراسم برائت از مشرکین شرکت کردند. مراسم برائت از مشرکین با قرائت پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به حجاج بیت الله الحرام در صحرای عرفات برگزار شد و حجاج برائت خود را از استکبار، کفار و ظالمان و نیز دفاع از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.
نماینده بنیاد در کاروان ویژه حج جانبازان با اشاره به حضور جانبازان در مراسم دعای عرفه افزود: جانبازان زائر در حالی که باران رحمت الهی فضایی دل انگیز به صحرای عرفات داده بود دعای عرفه را زمزمه کردند و سپس برای وقوف به سمت مشعر رفتند و طلوع آفتاب نیز برای انجام مراسم رمی جمره، قربانی، حلق، تقصیر و خروج از احرام به سرزمین منا خواهند رفت.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 300936