دشمنان ایران به برکت شهدا به زانو درآمده‌اند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم بیان کرد: این انقلاب به برکت شهدا و با پایداری خانواده‌های معظم شهدا و حضور ملتی با بصیرت دشمنان را به زانو در آورده است.
دشمنان ایران به برکت شهدا به زانو درآمده‌اند
 
به گزارش «ایثار»، سید جواد هاشمی در دیدار با کارکنان منطقه دو بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: امروز با وجود تمام مشکلات اقتصادی با حضور نیروهای متعهد تلاش داریم تا خدمتی شایسته را به خانواده معظم شهدا و ایثارگران ارایه دهیم.
وی اضافه کرد: در طول سال های پس از انقلاب دشمنان تلاش مضاعفی در جهت تضعیف نظام اسلامی داشته‌اند و در این راستا از جنگ تحمیلی تا ترور، تهدید و تحریم اقتصادی و تهاجم فرهنگی فروگذار نکرده‌اند، اما این انقلاب به برکت شهدا و با پایداری خانواده معظم شهدا و حضور ملتی با بصیرت دشمنان را به زانو در آورده است.
وی ادامه داد: امروز بیش از گذشته جامعه نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت است؛ فرهنگی برگرفته از نهضت عاشورا و محور تمام فعالیت‌ها در بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج این فرهنگ متعالی است.
وی بیان کرد: در راستای خدمت هرچه کیفی‌تر به خانواده معظم شهدا و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت از طرح‌هایی که از سوی همکاران مناطق بنیاد ارایه می‌شود، استقبال می‌کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301237