آزادگان تندیس‌های مقاومت هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: آزادگان امروز به‌ عنوان تندیس‌های مقاومت باید تجربه‌هایشان را به نسل جوان انتقال دهند چراکه در آینده، این کشور به ایثار و فداکاری نیاز دارد.
آزادگان تندیس‌های مقاومت هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در دومین نشست هماهنگی برنامه‌های سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: امروز اگر کسی در شرایط سختی و رنجی که آزادگان متحمل شدند قرار نگیرد نمی‌تواند پیام ایثارگری را به جامعه منتقل کند، مگر کسی که عامل به این موضوع بوده و برای آن هزینه کرده و رنج و سختی متحمل شده است.
وی تصریح کرد: جوامع بین‌المللی و تمام دنیا فهمیدند که ملت ایران آرمان بزرگی دارند و پای آرمان خود هرکجا که لازم باشد شهید، جانباز و آزاده تقدیم می‌کنند. آزادگان عزیز هم در دوران اسارت همین هدف را دنبال کرده و در اردوگاه‌های دشمن به‌ عنوان مظهر مقاومت و پایداری و اسوه‌های ایثار در برابر دشمن ایستادگی کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: آزادگان امروز به‌ عنوان تندیس‌های مقاومت باید تجربه‌هایشان را به نسل جوان انتقال دهند چراکه در آینده، این کشور به ایثار و فداکاری نیاز دارد.

اجرای بیش از 30 برنامه به مناسبت سالروز ورود آزادگان
رستمیان همچنین در سومین نشست هماهنگی برنامه‌های سالروز بازگشت آزادگان از برگزاری برنامه‌های متنوع به مناسبت بزرگداشت روز آزادگان خبر داد و گفت: آزادگان سفیران ترویج فرهنگ آزادگی و جوانمردی در جامعه هستند.
وی افزود: آن چیزى که جرأت، شهامت و نشاط را براى جوانان این مملکت و نسل‌هاى بعد حفظ خواهد کرد صبر و شجاعت آزادگان است که باید در جامه ترویج شود، ما باید امروز قدردان آزادگان سرافراز 8 سال دفاع مقدس باشیم که برای اعتلای میهن خویش ذره‌ای کم نگذاشتند و با ایثار و فداکاری خود موجب عزت نظام و انقلاب شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و همچنین تقارن این روز خجسته با ایام دهه‌ ولایت و عید غدیر خم، بیش از 30 برنامه‌ شاد و متنوع با محوریت تکریم آزادگان و ترویج فرهنگ ایثارگری و آزادگی با همکاری و مشارکت دستگاه‌های اجرایی و تشکل آزادگان در استان البرز به اجرا درخواهد آمد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: ویژه‌برنامه الماس‌های درخشان تکریم از 954 آزادگان، برگزاری کنگره ملی الماس‌های درخشان در تهران، برگزاری اردوی یک‌روزه در کردان کرج، تجلیل از آزادگان دستگاه‌های اجرایی، دیدار از آزادگان، برگزاری جشن‌های مختلف، سخنرانی و ایراد خاطره توسط آزادگان در مساجد، اجرای برنامه‌های ورزشی و مسابقات فرهنگی مختلف از مهم‌ترین برنامه‌های روز آزادگان است که به اجرا درخواهد آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301318
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...