حفظ شأن و منزلت ایثارگران یک فریضه است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه حفظ شأن و منزلت ایثارگران یک فریضه است اظهار داشت: خدمت صادقانه و بی‌منت به جامعه معزز ایثارگری، یک عبادت محسوب می‌شود.
حفظ شأن و منزلت ایثارگران یک فریضه است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی سه شنبه 22 مرداد ماه پس از ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری که در بنیاد ستاد استان برگزار شد، با بیان اینکه خدمت به ایثارگران افتخار است، گفت: خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان، ولی‌نعمتان و وارثان نظام و پرچم‌داران واقعی ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.
مظلومی با اشاره به اینکه حفظ شأن و منزلت ایثارگران یک فریضه است اظهار داشت: خدمت صادقانه و بی‌منت به جامعه معزز ایثارگری، یک عبادت محسوب می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران افزود: امروز همه آحاد جامعه باید در مقابل کرامت و متانت و صبر خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران تکریم و تعظیم کرده و قدر این عزیزان را بدانند.
مظلومی تصریح کرد: پیگیری مشکلات ایثارگران و رسیدگی به دغدغه‌های آنان در بازه زمانی کوتاه، اولویت اصلی بنیاد است. رویکرد بنیاد، رضایتمندی ایثارگر و آسان سازی خدمات است. همه ما باید تلاش کنیم تا مشکلات ایثاگران برطرف شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301324
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...