یادواره 10 شهید گران‌قدر روستای چقازرد در اسلام‌آباد غرب برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷
یادواره 10 شهید والامقام روستای چقازرد به همت بنیاد اسلام‌آباد غرب کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش «ایثار»، یادواره 10 شهید گران‌قدر روستای چقازرد از توابع شهرستان اسلام‌آباد غرب به همت بنیاد شهرستان در محل مسجد این روستا برگزار شد.
امام‌جمعه اسلام‌آباد غرب در این یادواره ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر به‌ویژه شهدای این روستا گفت: تجلیل از خانواده‌های شاهد و ایثارگر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و الگوسازی از این عزیزان برای دیگر اقشار جامعه به‌ عنوان اسوه‌های صبر، استقامت و بردباری در برابر مسائل و مشکلات است.
حجت‌الاسلام مهری افزود: شهدای گران‌قدر با ازخودگذشتگی و دگردوستی در راه پایداری و سربلندی نظام اسلامی قدم گذاشتند و پاداش ایثار خود را با شهادت گرفتند.
در پایان این مراسم از 10 خانواده شاهد و ایثارگر روستای چقازرد تجلیل به عمل آمد.

یادواره 10 شهید عملیات نصر 7 برگزار شد​
یادواره 10 شهید عملیات نصر 7 در کنگاور به همت بنیاد این شهرستان و با همکاری سپاه و با حضور خانواده‌های شاهد و ایثارگر در مسجد فاطمیه برگزار شد.
رییس حوزه علمیه کنگاور در این مراسم گفت: خانواده‌های شهدا، ادامه‌دهنده راه والای این عزیزان و الگویی برای دیگر اقشار جامعه در مقابله با مسائل هستند.
حجت‌الاسلام عطایی با اشاره به این مطلب که شهدا متنعم بر سر خوان الهی هستند، خاطرنشان کرد: شهدای والامقام با رشادت و دلاوری در مقابله با تمامی حربه‌های دشمنان نظام و انقلاب ایستادگی کردند و این نشان از بصیرت و ایمان قوی این عزیزان دارد.
در پایان این مراسم از خانواده‌های شهیدان والامقام عملیات نصر 7 در کنگاور، شهیدان گران‌قدر «رضا رحمتی زاده»، «محمدجعفر حسن‌زاده»، «شیر ولی سوادی چراغی»، «ایرج خزایی»، «خسرو سلطان‌آبادی»، «کامران شورچه‌ای»، «عبدالحسین ضیائی»، «فرزان عظیمی»، «نایب علی مراتی» و «غلامرضا گودینی» تجلیل به عمل آمد. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 301329
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...