صبر و استقامت آزادگان در دوران اسارت بهترین الگو برای جوانان است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۶
استاندار مرکزی بیان کرد: صبر و استقامت آزادگان در دوران اسارت بهترین الگو برای جوانان است و باید امروز در سطح جامعه تبیین شود تا قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل امروز از آن الگوبرداری کنند.
صبر و استقامت آزادگان در دوران اسارت بهترین الگو برای جوانان است
 
به گزارش «ایثار»، سید علی آقازاده صبح امروز شنبه 26 مرداد همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن در همایش الماس‌های درخشان در استانداری مرکزی گفت: ایران در جنگ تحمیلی به تنهایی توانست مقابل رژیم بعثی که از حمایت‌های کشورهای مرتجع منطقه و قدرت‌های شرق و غرب بهره‌مند بود، ایستادگی کند و فرهنگ با عظمت ایثار و شهادت باید همچنان در جامعه جاری باشد.
وی بیان کرد: صبر و استقامت آزادگان در دوران اسارت بهترین الگو برای جوانان است و باید امروز در سطح جامعه تبیین شود تا قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل امروز از آن الگوبرداری کنند.
استاندار مرکزی گفت: الگوبرداری جوانان از سیره‌ آزادگان می‌تواند تحمل و مقاومت آنها را برای رسیدن به موفقیت و رفع مشکلات ارتقا دهد و همین رمز پیشرفت‌شان در عرصه‌های مختلف جامعه باشد.
وی افزود: همه‌ شهدا از جمله شهدای آزاده امانت بزرگی را به ما مسئولان سپردند که حراست از ارزش‌ها مهمترین آنها است و باید در تحقق آن اهتمام ویژه داشته باشیم.
گفتنی است همایش الماس‌های درخشان صبح امروز شنبه 26 مرداد با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران در سالن استانداری با حضور مسئولان و آزادگان استان و خانواده‌هایشان برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301915
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...