آزادگان درس غیرت و دفاع از آرمان‌های اسلامی را به ما آموختند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
مدیرکل بنیاد گلستان گفت: آزادگان با تحمل سختی‌های دوران اسارت درس غیرت و دفاع از آرمان‌های اسلامی را به ما آموختند و پس از بازگشت به میهن اسلامی نیز با تلاش و تعهدی مثال‌زدنی در عرصه‌های مختلف به بازسازی کشور و خدمت خالصانه به مردم پرداختند.
آزادگان درس غیرت و دفاع از آرمان‌های اسلامی را به ما آموختند
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در همایش تجلیل از آزادگان به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در شهرستان کلاله، گفت: آزادگان با تحمل سختی‌های دوران اسارت درس غیرت و دفاع از آرمان‌های اسلامی را به ما آموختند و پس از بازگشت به میهن اسلامی نیز با تلاش و تعهدی مثال‌زدنی در عرصه‌های مختلف به بازسازی کشور و خدمت خالصانه به مردم پرداختند.
وزیری آزادگان را به‌ عنوان نماد صبر و استقامت در راه حق نام برد و گفت: ثروت آزادگان مدیریت عمر با عنصر صبر و تقوی است و باید با بیان خاطرات آن دوران، فرهنگ آزادگی را به نسل جوان منتقل کنند و این اقدام در تبیین فرهنگ ایثار در بین نسل‌های آتی تأثیرگذار است.
وی گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان در مسیر حق گام برداشتند و خانواده‌های آنان با صبر و بردباری به‌ نظام و انقلاب عزت بخشیدند.
وی با بیان اینکه تجلیل از این اسطوره‌ها زمان و مکان نمی‌شناسد، گفت: مسئولان باید در راستای راه و مسیری که آزادگان انتخاب کردند با خدمت‌گزاری و خدمت‌رسانی دین خود را ادا کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302206