داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد استان قزوین:
شهید رجایی از جنس مردم بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸
شهید رجایی نماد ساده زیستی و ولایتمداری، پیرو واقعی خط امام(س) و از جنس مردم بود.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای معاونین با گرامی‌داشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، گفت: افتخار می‌کنیم که شهید رجایی به عنوان تنها رئیس جمهور شهید، متعلق به استان قزوین است.
وی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی شهید رجایی، افزود: شهید رجایی فردی مبارز، انقلابی، متدین، نماد ساده زیستی و ولایتمداری، پیرو واقعی خط امام(س) و از جنس مردم بود.
حقایق‌پور با بیان اینکه یکی از تاکیدات همیشگی شهید رجایی یادآوری گذشته‌اش بود، گفت: یادآوری گذشته باعث شد که این شهید گرانقدر هرگز به تجمل‌گرایی روی نیاورده، به زندگی پرزرق و برق دنیوی پشت پا زده و همانند مردم عادی زندگی کند که همین مساله راز ماندگاری شهید رجایی است.
این مقام مسوول با اشاره بر هجمه‌های رسانه‌ای دشمنان در رابطه با دستاوردهای دولت، گفت: هفته دولت فرصت مغتنمی است که با بهره‌گيری از شيوه‌های درست اطلاع‌رسانی و استفاده از تمام ظرفيت‌ها؛ عملکرد و فعاليت‌های بنیاد در دولت دوازدهم به نحو مطلوبی به اطلاع مردم برسد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه دستاوردهای دولت دستاورهای نظام است، افزود: با وجود مشکلات اعتباری سال گذشته، بنیاد اقدامات موثر و خوبی در حوزه‌های مختلف انجام داده که بایستی با بهره‌گيری از ظرفيت رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های مجازی، این اقدامات در جامعه منعکس شود.
در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسات گذشته، هریک از اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
کد مطلب: 303321