جانبازان طلایه‌داران راستین عرصه‌های عشق و معرفت هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی از جانبازان به‌ عنوان طلایه‌داران و پرچم‌داران راستین عرصه‌های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
جانبازان طلایه‌داران راستین عرصه‌های عشق و معرفت هستند
 
به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی در دیدار با جانباز 70 درصد «محمدرضا یزدانی»، از جانبازان به‌ عنوان طلایه‌داران و پرچم‌داران راستین عرصه‌های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
وی تصریح کرد: مقام جانبازان در محضر خداوند به‌ واسطه ایثار و فداکاری‌شان از شهدا کمتر نیست و در این‌ بین نمی‌توان از نقش خانواده‌های جانبازان به‌ ویژه همسران آن‌ها به‌ راحتی چشم‌پوشی کرد چراکه آن‌ها آخرت خود را با خداوند معامله کرده‌اند و خدمت به جانبازان مقام آن‌ها را در ردیف جانبازان گران‌قدر قرار می‌دهد.
حسینی با تأکید بر اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، افزود: حفظ و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آنان، تأثیر بسزایی در تربیت نسل‌های بعدی کشور خواهد داشت، چراکه با حفظ این روحیه می‌توان به قله‌های رفیع سعادت در عرصه‌های مختلف رسید.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 305669
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...