برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در همدان، خوزستان و خراسان رضوی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های همدان، خوزستان و خراسان رضوی خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در  همدان، خوزستان و خراسان رضوی
 
به گزارش «ایثار»، حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به اعزام تیم تخصصی پزشکی بنیاد به استان همدان، گفت: این تیم متشکل از 6 پزشک متخصص، یک دبیر و 2 کارشناس بود. در این کمیسیون از 217 نفر از جانبازان و متقاضـیان برای شرکت در این کمیسیون دعوت به عمل آمده بود که 200 نفر در روزهای 14 و 15 شهریور در کمیسیون حضور یافتند که از این تعداد 26 نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و 10 نفر نیز مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
وی اضافه کرد: ضمنا در روز جمعه تیم پزشکی به بررسی تعداد 299 پرونده خانواده شهدا نیز پرداخت که 209 نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان خوزستان گفت: کمیسیون پزشکی بنیاد متشکل از 6 پزشک متخصص، یک دبیر و 2 کارشناس و با دعوت از 408 نفر از جانبـازان و متقاضـیان شرکت در کمیسیون پزشکی در استان خوزستان برگزار شد.
حبیب‌اللهی افزود: این کمیسیون در روزهای 14 و 15 شهریور با حضور 348 نفر از جانبازان و متقاضـیان برگزار شد که 43 نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و 35 نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
وی همچنین در خصوص اعزام تیم کمیسیون پزشکی به استان خراسان رضوی گفت: این تیم متشکل از 6 پزشک متخصص، دبیر و دو کارشناس به این استان اعزام شد.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: 354 نفر از 408 جانباز و متقاضی دعوت شده جهت شرکت در کمیسیون پزشکی در روزهای 14 و 15 شهریور در کمیسیون حضور یافتند که 62 نفر مشـمول افزایش درصد جانبازی و 35 نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305678
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...