ارائه پیشنهاد مناسب‌سازی دفاتر پیشخوان دولت، خدمات الکترونیک دولت، خدمات قضایی و پلیس 10+
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹
مدیرکل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس کمیته نظارت و حقوقی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور از ارائه پیشنهاد مناسب‌سازی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، خدمات الکترونیک دولت، خدمات قضایی و پلیس 10+ خبر داد.
 
به گزارش «ایثار»، خداکرم کولیوند با اشاره به برگزاری سی و دومین جلسه کمیته نظارت و حقوقی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی عضو این کمیته، گفت: این جلسه در محل اداره کل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد و طی آن موضوع مناسب‌سازی دفاتر خدمات رسان دولت مورد بررسی و تبادل آراء قرار گرفت.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت دسترسی و تردد آسان و بدون مانع ایثارگران عزیز به ویژه جانبازان گرامی به دفاتر پیشخوان خدمات دولت، خدمات الکترونیک دولت، خدمات قضایی و پلیس 10+ مقرر شد موضوع توسط کمیته نظارت و حقوقی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور جهت طرح در ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور به دبیرخانه ستاد منعکس شود.
مدیرکل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار امیدواری کرد با توجه به قوانین موجود در این زمینه مناسب‌سازی دفاتر مورد بحث جزو شرایط و امکانات واگذاری مجوز برای راه‌اندازی این دفاتر قرار گیرد.
کولیوند با اشاره به راه‌اندازی سامانه پیامکی «معبر» در دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور، گفت: این دبیرخانه در سازمان بهزیستی کشور مستقر است و سامانه معبر از سال 1396 با شماره 3000012322 آماده دریافت مشکلات و نظرات پیشنهادی هم‌وطنان گرامی مرتبط با مناسب‌سازی محیط و اماکن عمومی است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 306433