داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
نظارت،ارتقا و هدایت تحصیلی،وظیفه اصلی بنیاد در بخش آموزش است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان وظیفه اصلی بنیاد در بخش آموزش را نظارت،ارتقا و هدایت تحصیلی دانست.
 
عبدالله پاکاری در همایش توجیهی استراتژی های حوزه آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان که به صورت همزمان در سراسر کشور از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد،با اشاره به ماموریت های سازمانی این نهاد،اظهار کرد:امروزه شرایط ایجاب می کند یک بازنگری اساسی در قوانین،مقررات و ضوابط بخش آموزش مجموعه همکاران انجام دهیم.
 
به گزارش ایثار گیلان،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان وظیفه اصلی بنیاد در بخش آموزش را نظارت،ارتقا و هدایت تحصیلی دانست و گفت:آموزش باید از طریق نهادهای مربوطه صورت بگیرد.
وی تصویب قوانین و مقررات بدون پشتوانه مالی را یکی از بحران های این نهاد دانست و اضافه کرد:این بحث مالی بنیاد در راستای ماموریت های اصلی که همانا رسیدگی به امور خانواده های شاهد و ایثارگر است درگیر مسائل حاشیه ای کرده و از انجام درست تکالیف باز مانده ایم.
پاکاری،آموزش را یکی دیگر از دغدغه های خانواده های شاهد و ایثارگر دانست و یادآور شد:بنیاد شهید و امور ایثارگران به مراکز و موسسات آموزشی بدهی دارد. البته برخی از مراکز آموزشی تبدیل به بنگاه اقتصادی شده اند.
وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید خواستار تخصیص منابع و اعتبارات لازم در امر آموزش عالی شد و تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور همکاری خوبی با بنیاد دارند و لذا به دنبال مدیریت شهریه های دانشجویی جامعه هدف بنیاد هستیم.

انتهای پیام
 
کد مطلب: 306530