برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی و ورزشی بنیاد خراسان رضوی در هفته دفاع مقدس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۲
سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد خراسان رضوی گفت: ویژه برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و مذهبی در هفته دفاع مقدس با هدف تکریم خانواده شهدا و ایثارگران و زنده نگهداشتن یاد شهدا برگزار می‌شود.
برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی و ورزشی بنیاد خراسان رضوی در هفته دفاع مقدس
 
به گزارش «ایثار»، جواد حامدزاده در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ویژه برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی را تشریح کرد و گفت: حضور فعال و شرکت خانواده‌های شاهد و ایثارگر در رژه 31 شهریور در قالب گروهان ایثار، نواختن زنگ مقاومت و ایثار در نخستین روز بازگشایی مدارس، مراسم گلباران و عطرافشانی گلزار شهدا (میهمانی لاله‌ها) و دعوت از خانواده‌های شاهد و ایثارگر جهت حضور پرشورتر در نماز جمعه از برنامه‌های این هفته است.
سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به برنامه‌های ورزشی، فرهنگی و مذهبی اشاره کرد و اظهار داشت: کوهپیمایی خانوادگی، گردهمایی و اعزام پیام آوران ایثار به مساجد و مراکز آموزشی، نمایشگاه عکس دفاع مقدس، تبلیغات محیطی، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، مراسم یادبود و یادواره شهدای دفاع مقدس، تجلیل از خانواده های شاهد و ایثارگر شاغل در ادارات و دستگاههای نظامی استان، برگزاری مراسم شبی با قرآن یادمان شهدای 8 سال دفاع مقدس و مراسم عزاداری ایام محرم و یادبود شهدا در 81 حسینیه شهید سطح استان توسط خانواده‌های شهدا و ایثارگران به یاد شهدای محله از دیگر برنامه‌ها در این ایام است.
حامد زاده افزود: تمامی فعالیت‌ها با حضور باشکوه خانواده‌های شهدا و ایثارگران شهرستان‌های خراسان رضوی و با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا برگزار می‌شود.
گفتنی است، استان خراسان رضوی 17 هزار و 226 شهید، 49 هزار و 186 جانباز و سه هزار و 393 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306756
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...