حماسه‌ آفرینی‌های شهدا برخاسته از روح وحدت و ایمان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: حماسه‌ آفرینی‌های شهدا و ایثارگران ریشه در فرهنگ ناب اسلامی و باورهای دینی آنان داشت و این حماسه‌ها برخاسته از روح وحدت و ایمان است.
حماسه‌ آفرینی‌های شهدا برخاسته از روح وحدت و ایمان است
 
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ شهر کرج و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسئولان و خادمان شهدا سه‌شنبه 26 شهریور با هدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در منزل مادر گرامی شهید والامقام «رضا ترکاشوند» و جانباز سرافراز 70 درصد «محمد کاظم هادی» با آنان دیدار کرد.
رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: حماسه‌ آفرینی‌های شهدا و ایثارگران ريشه در فرهنگ ناب اسلامی و باورهای دينی آنان داشت. اين حماسه‌ها برخاسته از روح وحدت و ايمان بود و در ياد ملت ايران ماندگار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با اشاره به اینکه تکریم شهدا و جانبازان تکریم افرادی است که صبورانه در مسیر انقلاب ایستادگی کردند، تصریح کرد: شهدا و ایثارگران بزرگ‌مردانی هستند كه برای حفظ و اعتلای نظام پا به عرصه مبارزه گذاشته و در راه تحقق آرمان‌های انقلاب جان خويش را فدا كردند. امروز پاسداری از این آرمان‌ها در گرو تلاش و مجاهدت‌های مردم و مسئولان است تا خون شهدا و ایثارگری ایثارگران پایمال نشود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306762
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...