سرمایه دفاع مقدس، مانع هجوم نظامی دشمن است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸
استاندار بوشهر گفت: سرمایه دفاع مقدس باعث شده نظام از امنیت لازم برخوردار باشد و دشمن نتواند از حربه جنگ نظامی علیه ایران استفاده کند.
به گزارش «ایثار»، عبدالکریم گراوند در نشست شورای فرهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: سرمایه دفاع مقدس باعث شده نظام از امنیت لازم برخوردار باشد و دشمن نتواند از حربه جنگ نظامی علیه ایران استفاده کند.
استاندار بوشهر افزود: در این‌ ارتباط دشمن امروز با اعمال شدیدترین تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی عزم، اراده و پشتیبانی ملت ایران از نظام جمهوری اسلامی را هدف قرار داده است، غافل از اینکه مردم این سرزمین رشادت و خون هزاران شهیدی که به‌ پای این نظام ریخته شده است را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنند.
وی بیان کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال با توجه به فشارهای واردشده توسط استکبار جهانی متفاوت است و حضور پرشور مردم در آیین‌های گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس ثابت می‌کند مردم ادامه دهنده راه شهدا هستند.
گراوند اضافه کرد: همان‌طور که ملت ایران در دوران دفاع مقدس با دست‌خالی اما با ایمان به خدا موجب عزت این نظام شدند امروز نیز در جنگ تحمیلی اقتصادی با تکیه‌ بر توان و استفاده از سرمایه‌های داخلی بار دیگر شکست دشمن را رقم می‌زنند و عزتی دو چندان را در تاریخ برای خود به ثبت می‌رسانند.
استاندار بوشهر بر ضرورت توجه به فضاسازی شهری و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در این زمینه تأکید کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر نیز در این نشست گفت: این اداره کل برای حفظ یاد و خاطره شهیدان تاکنون ۱۵ فیلم فاخر تولید کرده است.
حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری افزود: همچنین ۸۲ هزار آثار صوتی و تصویری شهدا و خاطرات ۸۰۰ تن از والدین شهدا جمع‌آوری‌ شده است.
وی بیان کرد: برای حفظ یاد و خاطره شهیدان سالانه ۸۰۰ تا ۹۰۰ یادواره شهدا در استان بوشهر برگزار می‌شود.
گفتنی است، شمار شهدای دوران دفاع مقدس استان بوشهر ۲ هزار و ۱۲۱ نفر و شمار شهدای مفقودالاثر آن نیز ۴۸ نفر است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306782
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...