جانبازان علمداران انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس و چهل‌ساله‌ انقلاب اسلامی با مجاهدت، ایستادگی و پیروی از ولایت‌فقیه از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب دفاع کرده و امروز علمداران این انقلاب در اجرای گام دوم خواهند بود.
جانبازان علمداران انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب هستند
 
به گزارش «ایثار»، گردهمایی بزرگ «ایثارگران و گام دوم انقلاب اسلامی» پنج‌شنبه 28 شهریورماه با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، سردار مولایی فرمانده سپاه استان البرز، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، مسئولان لشگری و استانی در مصلی کرج برگزار شد.
رستمیان در حاشیه‌ این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: گام دوم انقلاب را به پشتوانه‌ جانبازان و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری همچون گام اول با عزت طی خواهیم کرد.
وی حضور جانبازان در اجرای گام دوم انقلاب را مهم و تاثیرگذار دانست و تصریح کرد: جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس و چهل‌ساله‌ انقلاب اسلامی با مجاهدت، ایستادگی و پیروی از ولایت‌فقیه از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب دفاع کرده و امروز علمداران این انقلاب در اجرای گام دوم خواهند بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با اشاره به دستاوردهای چهل‌ساله‌ انقلاب اسلامی گفت: دوران چهل‌ساله‌ انقلاب اسلامی علی‌الخصوص هشت سال جنگ تحمیلی دستاوردها و برکاتی برای کشور به همراه داشته که هم‌ اینک در گام دوم انقلاب به دنبال احیا و تقویت آن ارزش‌ها هستیم.
رستمیان افزود: گام دوم انقلاب باید با تکیه به ارزش‌های نظام اسلامی و دوران دفاع مقدس و همچنین روحیه مقاومت و ایستادگی در مقابل تهدیدات، فشارها و تحریم‌ها به‌پیش برود و دشمنان باید بدانند که فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت در این ملت و نظام همچون گذشته زنده و پرچم قیام اباعبدالله(ع) نیز همچنان برافراشته مانده است.
گفتنی است سخنرانی مجتبی شاکری دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی و خاطره گویی یادگار دفاع مقدس حاج حمید پارسا از جمله برنامه‌های این مراسم بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307139
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...