عزت کشور مدیون از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰
مدیرکل بنیاد فارس گفت: اگر امروز رییس جمهور کشور ابرقدرتی همچون آمریکا برای دیدار با رییس جمهور کشور ما به عجز و التماس می افتد، به دلیل عزت و سربلندی ایران اسلامی و مرهون از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران است.
عزت کشور مدیون از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، رجبعلی راهی مدیرکل و محمدجواد سفیدفرد معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در سفر به شهرستان های آباده و اقلید، با جمعی از جانبازان 70 درصد این شهرستان ها دیدار کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این دیدار گفت: اگر امروز رییس جمهور کشور ابرقدرتی همچون آمریکا برای دیدار با رییس جمهور کشور ما به عجز و التماس می افتد، به دلیل عزت و سربلندی ایران اسلامی و مرهون ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران است.
رجبعلی راهی ضمن تجلیل از صبر و استقامت جانبازان و خانواده های آن ها، اظهار داشت: جانبازان صبورانه بیش از 30 سال رنج ناشی از جانبازی را تحمل کردند و هیچ ادعا و شکایتی نداشته اند و این موضوع به دلیل روح بلند، عزم استوار و بینش آن ها نسبت به مسیری است که انتخاب کرده اند و البته همراهی و ایثار خانواده ها به خصوص همسران جانبازان نیز در این زمینه کاملا تاثیرگذار است.
وی خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را یک وظیفه و تکلیف دانست و تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس برای حل مسائل و مشکلات این بزرگواران از تمام توان و ظرفیت خود استفاده می کند.
گفتنی است شهرستان های آباده و اقلید در دوران دفاع مقدس مجموعا بیش از دو هزار جانباز تقدیم کرده اند که 20 نفر از آن ها، جانبازان 70 درصد هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307151
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...