هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تقدیر از جانبازان نخاعی است
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳
مدیر کل بنیاد مازندران هفته دفاع مقدس را فرصت مناسبی برای تکریم و تجلیل از جانبازان سرافراز نخاعی دانست و اظهار داشت: حماسه و روحیه ایثارگری و از خودگذشتگی جانبازان نخاعی در هشت سال دفاع مقدس بی نظیر بود و امروز زمان قدرشناسی از رشادتهای این عزیزان است.
هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تقدیر از جانبازان نخاعی است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی شنبه 30 شهریور ماه در دیدار با جانبازان قطع نخاعی استان، با بیان اینکه جانبازان نخاعی نماد شجاعت و سرافرازی ملت هستند، گفت: جانبازان عزیز نخاعی در عرصه هشت سال دفاع مقدس، در مقابله با دشمنان بعثی دلاورمردانه و جانانه از میهن اسلامی دفاع کردند و در تأسی از حضرت اباالفضل العباس(ع) عضوی از بدن خویش را تقدیم دین و ارزش ها کردند و به مقام جانبازی نائل شدند.
وی هفته دفاع مقدس را فرصت مناسبی برای تکریم و تجلیل از جانبازان سرافراز نخاعی دانست و اظهار داشت: حماسه و روحیه ایثارگری و از خودگذشتگی جانبازان نخاعی در هشت سال دفاع مقدس بی نظیر بود و امروز زمان قدرشناسی از رشادتهای این عزیزان است. 
مظلومی با اشاره به اینکه جانبازان نخاعی تابلوی افتخارات و استقامت کشور ما هستند گفت: نسل جوان جامعه سیره و سبک زندگی شهدا و جانبازان را الگوی فرهنگی و ارزشی خود قرار داده و انتقال دهنده پیام خون شهدا برای آیندگان باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307166
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...