تکریم ایثارگران وظیفه همه مسئولان است
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه، ترویج فرهنگ ایثارو شهادت و تکریم ایثارگران وظیفه همه مسئولان است، خاطرنشان ساخت: جامعه ایثارگری تحت پوشش بنیاد خراسان رضوی 308 هزار نفر است و قطعا خدمت رسانی به این جمعیت بزرگ وحدت و تلاش شبانه روزی همه مسئولان را می طلبد.
تکریم ایثارگران وظیفه همه مسئولان است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در دیدار با حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: در استان خراسان رضوی 17 هزار و 226 شهید، 49 هزار و 186 جانباز و سه هزار و 393 آزاده جانفشانی و از خودگذشتگی کردند. این جمعیت عظیم جانشان را برای امنیت و اقتدار ایران اسلامی فدا کردند تا آحاد مردم ایران اسلامی در آرامش زندگی کنند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم ایثارگران وظیفه همه مسئولان است، خاطرنشان ساخت: جامعه ایثارگری تحت پوشش بنیاد خراسان رضوی 308 هزار نفر است و قطعا خدمت رسانی به این جمعیت بزرگ وحدت و تلاش شبانه روزی همه مسئولان را می طلبد.
وی با  ارائه گزارشی از سفر های شهرستانی دور اول، دوم و سوم گفت: دیدار با فرماندار، امام جمعه، کارکنان بنیاد، حضور در اجتماع بزرگ ایثارگران و جلسات شورای اداری ایثارگران، برگزاری میز خدمت در شهرستان های خراسان رضوی، دیدار با ایثارگران در روستا ها و بررسی مصوبات سفرهای شهرستانی مهم ترین عناوین برنامه های سه سفر شهرستانی بوده است.
حجت الاسلام معصومی ادامه داد: دور سوم سفرها در حالی آغاز شد که به دورترین روستاها از مرکز شهرستان، که خانواده های شهدا جانبازان و آزادگان در آن ساکن هستند، می رویم و ضمن شرکت در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران، مشکلات ایثارگران را بررسی و پیگیری می کنیم.
 مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در پایان خاطرنشان ساخت: پرداخت هزینه های بیمه درمانی ایثارگران، اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، مسکن و مرمت و بهسازی گلزار شهدا مهمترین درخواست های ایثارگران استان خراسان رضوی است.
در این دیدار نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی که خود از جانبازان دفاع مقدس به شمار می رود ضمن تشکر از اقدامات ارزشمند مدیرکل بنیاد خراسان رضوی، در رابطه با پیگیری رفع مشکلات جامعه ایثارگری در کشور و استان قول مساعد داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 307173
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...