داخلی صفحه فارس خبر
 
رسیدگی به امور ایثارگران باید اولویت مسئولین باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶
فرماندار کازرون در دیدار با خانواده شهیدان کتویی زاده گفت: هرچند هیچ پاداش دنیوی نمی تواند جوابگوی ایثارگری های خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باشد و آن ها بهترین پاداش را از جانب خداوند متعال دریافت خواهندکرد اما اکنون وظیفه ما و دیگر مسئولین این است که رسیدگی به امور این عزیزان را در اولویت کاری خود قراردهیم.
 
به گزارش ایثار از فارس ؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس جمعی از مسئولین شهرستان کازرون با خانواده شهیدان مهران و محمدصادق و جانباز 70 درصد محمد جعفر کتویی زاده دیدار کردند.
فرماندار کازرون در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت: دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است که موجب تبلور غرور و خودباوری ملت بزرگ ایران شده است.
داریوش دهقان بیان کرد: شهدا و ایثارگران با حماسه آفرینی ها و ازخودگذشتگی های خود برای ما عزت و سربلندی را به ارمغان آوردند و پایه و اساس پیشرفت های گوناگون میهن اسلامی شدند.
وی در ادامه افزود: مادران و همسران شهدا و جانبازان نیز با تاسی به حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) در برابر ناملایمات، صبر و استقامت کردند و پاداش آن ها نیز کمتر از شهدا و ایثارگران نخواهدبود.
فرماندار کازرون خاطرنشان کرد: عظمت و اهمیت کار مادران و همسران شهدا و ایثارگران بر کسی پوشیده نیست چراکه آن ها با آگاهی و بصیرتی که داشتند همسران و فرزندان شان را روانه میدان نبرد با دشمن کردند و در این راه، تردید به خود راه ندادند چون معتقدند عزیزان خود را در راه دفاع از اسلام تقدیم کرده اند.
دهقان تصریح کرد: هرچند هیچ پاداش دنیوی نمی تواند جوابگوی این عزیزان باشد و آن ها بهترین پاداش را از جانب خداوند متعال دریافت خواهندکرد اما اکنون وظیفه ما و دیگر مسئولین این است که رسیدگی به امور این عزیزان را در اولویت کارهای خود قراردهیم.

 
کد مطلب: 307803