داخلی صفحه قم خبر
 
​رئیس کنگره شهدای استان قم:
برپایی کنگره شهدا باعث ایجاد وحدت در قم می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۸
رئیس کنگره شهدای استان قم گفت: برگزاری کنگره شهدا در قم موجب ایجاد وحدت در بین مردم و دستگاه‌های استان و مسئولان می‌شود.
برپایی کنگره شهدا باعث ایجاد وحدت در قم می‌شود
 
به گزارش ایثار به نقل از رسانه های استان قم، احمد حاجی‌زاده در جلسه شورای اسلامی شهر قم اظهار داشت: یکی از وقایع عبرت‌آموز تاریخ، عاشورا است که در قرآن نیز ۷ مرتبه بر عبرت‌آموزی تأکید شده است.
وی بیان داشت: دشمن در میدان سخت از ملت ایران شکست خورده است و پس از آن ۸۰ کشور در جنگ نرم علیه ایران وارد میدان شدند.
رئیس کنگره شهدای استان قم با بیان اینکه برخی امروز به دنبال جمع کردن نام شهدا هستند، افزود: هدفشان این است که از این طریق ملت را امتحان کنند و امروز این شهدا گنج‌های پنهان و گران‌بهایی هستند که باید آنان را کشف و پیام آنها را درک کرد.
وی بیان داشت: امروز وظیفه داریم تا نگذاریم پیام شهیدان به فراموشی سپرده شود که برگزاری کنگره‌های شهدا برای همین امر است و از طرفی دشمن از تمام ابزار برای از بین بردن فرهنگ ایثار و شهادت بهره می‌برد که باید در برابر آنها ایستاد.
حاجی‌زاده با بیان اینکه برپایی کنگره شهدا باعث ایجاد وحدت در قم می‌شود، گفت: کنگره شهدا باید موجب شود تا همه استان با هم وحدت پیدا کنند و پیام شهدا را همگی بشنوند و رهبر معظم انقلاب برای تولید آثار ماندگار در این عرصه برای جوانان تأکید دارند.
وی عنوان کرد: اتاق اندیشه ورز در قم برای کنگره ملی شهدا راه اندازی شده و کلیه مؤسسات راوی و سیره شهدا در این مجموعه گردهم آمدند.
کنگره ملی شهدای استان بهمن‌ماه سال ۹۹ در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 307988
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور