داخلی صفحه قزوین خبر
 
استاندار قزوین:
عزت کشور را مدیون خون شهدا هستیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
به مناسبت گرامیداشت هفته‌ی دفاع مقدس، استاندار قزوین و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با خانواده‌های شهدا دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، به مناسبت گرامیداشت هفته‌ی دفاع مقدس، هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین به همراه غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و جمعی از مسئولان با خانواده‌های شهدا دیدار کردند.
این دیدارها با پدر شهید حسن شاه‌محمدیان و پدر شهید رحیم جباری صورت گرفت و یاد و خاطره‌ی شهدا گرامی داشته شد.
در این دیدارها، حقایق‌پور گفت: شهدای ما در جنگ تحمیلی که دشمنان آغازگر آن بودند، حضور یافته و مقابل دشمنان ایستادگی کردند تا بتوانند از ارزش‌های اسلام حراست کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: بعد از دفاع مقدس، جنگ دشمنان علیه ایران تمام نشد و آنها در صحنه‌های دیگری با ما مبارزه کردند تا بتوانند خدشه‌ای به انقلاب اسلامی وارد کنند.
وی ادامه داد: ملت ما به ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران در مبارزه با دشمنان همیشه در صحنه بوده و هستند و همچنان در نبرد با آنها مقاومت و ایستادگی می‌کنند.
در ادامه این مراسم، استاندار قزوین ضمن گرامیداشت هفته‌ی دفاع مقدس گفت: به برکت رشادت‌های شهدا، جانبازان و رزمندگان است که امروز ایران در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.
وی افزود: امروز همه‌ی ما امنیت و عظمت کشور را مدیون خون شهدا هستیم و باید تلاش کنیم با حرکت کردن در مسیر آنها، آرمان‌هایشان در جامعه احیا و حفظ شود.
در این دیدارها، خانواده‌های شهدا به بازگویی خاطرات فرزند شهیدشان پرداختند.
گفتنی است: مسئولان با اهدای هدایایی از مقام والای خانواده‌های شهدا تجلیل کردند.
کد مطلب: 308369
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...