داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدار با خانواده‌ شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه عزت و سربلندی انسان می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۲
فرماندار شهرستان بیجار گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه عزت و سربلندی انسان می‌شود و زمینه ساز ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری بین تربیت نسل جوان جامعه است.
 
به گزارش ایثار، علی اکبر ورمقانی، فرماندار شهرستان بیجار به همراه رئیس بنیاد شهید بیجار با نجفعلی صادقی مجد جانباز 50 درصدی ساکن روستای قزانقره از توابع شهرستان بیجار و از یادگاران دوران دفاع مقدس دیدار کرد.
 علی اکبر ورمقانی، ضمن تبریک ایام هفته  دفاع مقدس گفت: تکریم و تجلیل جانبازان و ایثارگران وظیفه تمام آحاد جامعه است و همین امر وظیفه مسئولان را سنگین‌تر می‌‌کند.
وی با اشاره به دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی با تقدیم خون فرزندان خود به نظام مقدس اسلامی، هرگز نگذاشتند ذره‌ای از خاک پاک میهن اسلامی مورد تعرض دشمنان قرار بگیرد.
فرماندار شهرستان بیجار افزود: ایران اسلامی با خون شهیدان آبیاری شده و هرگز نخواهیم گذاشت درخت تنومند انقلاب ضعیف شود.
وی با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، عنوان کرد: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و امروز هم با همان روحیه در مقابل تمام دشمنان ایستاده‌اند.
ورمقانی دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را ادای دین به آنان و زمینه‌ساز گسترش فرهنگ قدردانی و ارج نهادن به مقام و منزلت خانواده شهدا و جانبازان برشمرد و همواره بر تکریم خانواده‌های شهیدان تأکید کرد.
 
کد مطلب: 309408