خانواده‌های شهدا و ایثارگران مظهر ایثار و فداکاری هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷
مدیرکل بنیاد گلستان گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد زیرا دیدار با جامعه ایثارگری وظیفه مسئولان و مایه دلگرمی آن‌ها می‌شود.
خانواده‌های شهدا و ایثارگران مظهر ایثار و فداکاری هستند
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در دیدار با جانبازان 70 درصد «محمدرضا رستمانی» و «محمدعلی بیکی» گفت: صبر و مقاومت خانواده شهدا یقیناً در امتداد هدف والای شهیدان است و نقش خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در حفظ حریم انقلاب بسیار برجسته و تأثیرگذار بوده است.
وی تصریح کرد: تلاش مسئولان برای حرکت در مسیر شهدا و آرمان‌های حضرت امام(ره) باید باشد. بر این باور هستیم که این مسئولیت در سایه جان‌فشانی شهدا و ایثارگران گران‌قدر وظیفه سنگینی است و باید در راه خدمت به مردم بکوشیم.
وزیری در این دیدار گفت: خانواده شهدا و ایثارگران مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد زیرا دیدار با جامعه ایثارگری وظیفه مسئولان و مایه دلگرمی آن‌ها می‌شود.
محمدعلی بیکی در تاریخ 17 آذرماه 1361 در منطقه موسیان براثر ترکش و موج انفجار از ناحیه کمر و پا به درجه جانبازی نائل آمد. همچنین محمدرضا رستمانی در تاریخ 8 اردیبهشت ماه 66 از ناحیه دست و پای راست به درجه جانبازی نائل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 309745
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...