فراخوان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب «امید ولایت» منتشر شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۸
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعلام فراخوان مسابقه سراسری «امید ولایت» با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد.
فراخوان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب «امید ولایت» منتشر شد
 
به گزارش «ایثار»، رحیم نریمانی در این رابطه اظهار داشت: مضامین راهبردی بیانیه گام دوم را می‌توان منشور انقلاب اسلامی در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی دانست و این بیانیه می‌تواند موتور محرکه و اقدامی مهم و سازنده برای کشور باشد که مخاطب اصلی آن یعنی جوانان؛ جمعیتی انبوه، تحصیل‌کرده، پُرانرژی و آینده‌ساز ۳۵ میلیون نفری کشور هستند.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران با هدف بازخوانی و تعمق در محورهای بیانیه گام دوم فراخوان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب «امید ولایت» را با شعار؛ «روحیه ایثار محور و توسعه پایدار انقلاب اسلامی» برگزار می‌کند.
نریمانی خاطرنشان کرد:  تقویم اجرایی این مسابقه سراسری از هفته دفاع مقدس تا روز سیزدهم آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» است. نحوه شرکت در مسابقه نیز به‌صورت اینترنتی و از طریق پایگاه نوید شاهد www.navideshahed.com  است و  علاقه‌مندان به شرکت در این پویش فرهنگی می‌توانند پس از مطالعه متن کامل بیانیه در این مسابقه به‌صورت چهارگزینه‌ای شرکت کنند.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان گفت: معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با مشارکت سازمان اقتصادی کوثر به 100 نفر از برگزیدگان این جشنواره جوایزی را اهداء خواهد کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310165
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور