داخلی صفحه ایلام خبر
 
سربلندی و آرامش کشور نتیجه ایثار و جانفشانی شهداست
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: سربلندی و آرامش کنونی کشور را نتیجه ایثار و جانفشانی شهیدانی همچون شهید چاغروندی دانست که به پیروی از ولایت فقیه جان خود را در دفاع از کشور و انقلاب فدا کردند.
سربلندی و آرامش کشور نتیجه ایثار و جانفشانی شهداست
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ به مناسبت سی و نهمین سالگرد شهادت سرلشکر خلبان شهید غلامرضا چاغروندی و در مراسمی، یاد و خاطره این شهید والامقام روز  شنبه ۱۳ مهرماه در روستای جلیزی شهرستان دهلران گرامی داشته شد.
این مراسم با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، امیر حمزه بیدادی فرمانده ارتش در جنوب غرب کشور، حجت الاسلام و المسلمین سید محسن موسوی امام جمعه دهلران، مجید عسگری فرماندار دهلران، فرماندهان نظامی و انتظامی دهلران، مسئولین ادارات، اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.
اسدالله تولیده در این مراسم ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، سربلندی و آرامش کنونی کشور را نتیجه ایثار و جانفشانی شهیدانی همچون شهید چاغروندی دانست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام افزود: شهدا و ایثارگران به پیروی از ولایت فقیه جان خود را در دفاع از کشور و انقلاب فدا کردند.
لازم به ذکر است سرلشکر خلبان شهید گرانقدر غلامرضا چاغروندی در ۱۲ مهر سال ۵۹ به مقام والای شهادت نائل آمد.
کد مطلب: 310195