داخلی صفحه قم خبر
 
​تكريم شهرك هاي صنعتي قم از جانبازان و خانواده شهدا 8 سال دفاع مقدس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
مديرعامل، معاونين و كاركنان شركت شهرك هاي صنعتي قم با حضور در منزل جانبازان و خانواده شهدا 8 سال دفاع مقدس از ايثارگري ها و جانفشاني هاي اين عزيزان قدرداني كردند.
​تكريم شهرك هاي صنعتي قم از جانبازان و خانواده شهدا 8 سال دفاع مقدس
 
به گزارش ایثار استان قم به نقل از رسانه های استان،  شعاعي با اعلام اين خبر اظهارداشت: اين وظيفه تك تك آحاد جامعه و مسئولان است كه در طول سال با حضور در كنار خانواده معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران ضمن تجليل از فداكاري هاي ايشان قدردان زحماتشان باشيم.
وي جبران زحمات شهدا و ايثارگران را خدمت در مسير رهبري و تلاش براي رونق توليد در شرايط امروز برشمرد و خاطرنشان ساخت: ما در برابر شهدا و خانواده ايثارگران خود را مسئول مي دانيم و معتقديم همانگونه كه ايشان در برابر سختي ها مقاومت كردند ما نيز بايستي در برابر سختي ها و مشكلات مقاومت نموده و با توكل به خدا و نصب العين قرارداد منويات مقام معظم رهبري پيروزي از آن ملت ايران خواهد بود.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم در اين ديدارها كه جانشين سازمان بسيج كارمندي سپاه علي بن ابيطالب(ع) قم نيز حضور داشت، افزود: شهدا به جاي حرف زدن با رفتار و كردار خود به صورت عملي وفاداري خود به انقلاب و ولي فقيه  را به اثبات رساندند و امروز نوبت ما است كه كمتر حرف بزنيم و بيشتر به سربازان جبهه توليد و صنعت خدمت رساني كنيم.
گفتني است مديرعامل، معاونين و كاركنان شركت شهرك هاي صنعتي قم به همراه جانشين سازمان بسيج كارمندي سپاه علي بن ابيطالب(ع) ضمن حضور در خانه شهيد احمد احمدي با علي سنگتراشان و برجعلي بيگدلو از جانبازان 8 سال دفاع مقدس ديدار و گفتگو كردند.
کد مطلب: 310297
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور