داخلی صفحه قزوین خبر
 
با هدف بررسی روند اجرایی عملیات عمرانی،
مدیرکل بنیاد قزوین از مجتمع توانبخشی بازدید کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با هدف بررسی روند اجرایی عملیات عمرانی از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین بازدید کرد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل و یدالله محمدبیگی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین بازدید کردند.
در این بازدید، مسئولان بنیاد استان قزوین از نزدیک در جریان روند ساخت مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین قرار گرفتند و بر تکمیل این پروژه تاکید کردند.
حقایق‌پور در ادامه، طی جلسه‌ای با پیمانکار و مشاوره پروژه، گفـت: با افتتاح مجتمع توانبخشی، خدمات‌ بسیاری به قشرهای مردم به ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارایه می‌شود به همین دلیل باید روند تکمیل این پروژه تسریع یابد.
وی افزود: هر مشکلی که در اتمام مجتمع وجود دارد، باید در سریعترین زمان برطرف شود تا وقفه‌ای در اجرای عملیات عمرانی این پروژه به وجود نیاید.
در ادامه جلسه، مهندسان مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین، توضیحات لازم را در خصوص روند عملیات عمرانی این پروژه به مسئولان بنیاد استان قزوین ارایه کردند.
گفتنی است: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین در زمینی به مساحت 45 هزار مترمربع و زیربنای 7 هزار و 200 مترمربع در کیلومتر 2 جاده قزوین - بویین‌زهرا با دو فاز در دست احداث است.
تاکنون فاز نخست این پروژه تکمیل شده و آماده بهره‌برداری می‌باشد و در مجموع نیز 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
این مجتمع شامل بخش‌هایی مانند سالن ورزشی، استخر، کلینیک‌های تخصصی بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی، مشاوره، مرکز فیزیوتراپی، آمفی‌تئاتر، مرکز آب درمانی و اورژانس می‌باشد که عملیات اجرایی آن از سال 1388 آغاز شده است.
کد مطلب: 310367
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور