داخلی صفحه البرز خبر
 
جامعه ایثارگران سرمایه‌های عظیم نظام و انقلاب هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز جامعه ایثارگران را سرمایه‌های عظیم نظام و انقلاب دانست و گفت: مسئولین باید بر اساس ظرفیت‌های خود نسبت به حل مشکل اشتغال خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اقدام نمایند.
جامعه ایثارگران سرمایه‌های عظیم نظام و انقلاب هستند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سومین جلسه کارگروه اشتغال باهدف پیگیری تفاهم‌نامه فی‌مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اشتغال فرزندان گران‌قدر شهدا و جانبازان با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز مسئولین ادارات کل صمت، کار و رفاه اجتماعی، شهرک‌های صنعتی و اتاق اصناف در سالن جلسات اداره کل بنیاد البرز برگزار شد.
سلیمان رستمیان در این جلسه با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران جامعه ایثارگران را سرمایه‌های عظیم نظام و انقلاب دانست و گفت: مسئولین باید بر اساس ظرفیت‌های خود نسبت به حل مشکل اشتغال خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اقدام نمایند.
وی افزود: وضعیت اشتغال جوانان به‌خصوص بیکاران جامعه ایثارگری تبدیل به یک نگرانی بزرگ برای تمامی مسئولین کشور شده است و ایجاد اشتغال و رونق کسب‌وکار جوانان، باید جزء مهم‌ترین فعالیت‌های مسئولین قرار بگیرد. بنیاد شهید و امور ایثارگران به تنهایی متولی تولید شغل نیست و برای حصول اهداف از پیش تعیین‌شده در عرصه اشتغال‌زایی، نیازمند همگرایی و هم‌افزایی همه دستگاه‌ها و مسئولان هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: تلاش در راستای ارائه خدمت به ایثارگران یعنی تلاش در راستای سپاسگزاری از انسان‌هایی که برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی و صیانت از ارزش‌های انقلابی و امنیت و آرامش کشور از تمام هستی خود گذشتند و آگاهانه و عاشقانه در میدان‌های جهاد، حماسه آفریدند، امروز ما وظیفه‌داریم به‌پاس آن‌همه مجاهدت تمام تلاش خود را بکار گرفته و به یادگاران آن عزیزان خدمت کنیم.
 
کد خبر 98/390
انتهای پیام/
کد مطلب: 310462
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور