نشست رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در بنیاد برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۲
نشست اعضای ستاد صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 15 مهرماه با حضور بازرسین حجاب و عفاف وزارت کشور برگزار شد.
نشست رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در بنیاد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست که با حضور جمعی از مدیران کل بنیاد و بازرسین عفاف و حجاب وزارت کشور در سالن جلسات ساختمان مرکزی بنیاد برگزار شد بابیان این‌که عفاف و حجاب از معروفات دین اسلام است، گفت: امام صادق (ع) در روایتی کوچک‌سازی و کم‌هزینه کردن آن برای جامعه، مدیریت روش و رفتار و مدیریت زمان را عوامل موثر ساختن معروف می‌دانند و این سه راهبرد می‌تواند درزمینهٔ اشاعه عفاف و حجاب به‌عنوان یک معروف در جامعه، نقش‌آفرین باشد.
وی با تأکید بر اینکه باید با ادبیات سازمانی مناسب و استانداردسازی شده در مقوله عفاف و حجاب با کارکنان برخورد شود تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران به لحاظ موقعیت، جایگاه و مأموریت‌ها و مخاطبان خود، همواره در چارچوب رعایت اصول نماز، ارزش‌های دینی، عفاف و حجاب و .... حرکت کرده است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد افزود: انتظار ما تنها رعایت چارچوب‌های ظاهری نیست و عفاف و حجاب باید درون‌سازمانی شود که این مهم نیاز به زمان بیشتری دارد و قطعاً شأن کشور اسلامی، سوق دادن مردم به سمت زیست اخلاقی و اسلامی است.
گفتنی است در این نشست علی ملازاده جانشین بازرسی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت کشور به تشریح اصول مهم عفاف و حجاب در سازمان‌ها پرداخت و نرگس جلیلی مشاور امور زنان و خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر کمیته عفاف و حجاب در بنیاد شهید و امور ایثارگران گزارش عملکرد بنیاد در سال 1397 و 4 ماهه اول سال 1398 درزمینهٔ عفاف و حجاب را ارائه کرد و سایر مدیران کل به بیان نظرات و پیشنهادات و عملکرد حوزه کاری خود درزمینهٔ عفاف و حجاب پرداختند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 310571
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...