داخلی صفحه ایلام خبر
 
رفع مشکل جامعه ایثارگری باید در اولویت کاری مسئولین باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰
مدیرکل بنیاد ایلام با تاکید بر اینکه رفع مشکلات جامعه معزز ایثارگری باید از سوی همه مسئولین، در اولویت قرار گیرد، افزود: اگر مسئولین به صورت مستمر با ایثارگران دیدار داشته باشند، بیشتر در جریان مشکلات ایثارگران قرار خواهند گرفت، از این رو قطعاً رفع مشکلات سریع تر انجام می شود.
رفع مشکل جامعه ایثارگری باید در اولویت کاری مسئولین باشد
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ نشست معمتمدین و اقشار مختلف استان با حضور جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان ایلام روز دوشنبه 15 مهرماه، در سالن جلسات شهید رجایی استانداری ایلام برگزار شد.
اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام در حاشیه این نشست در گفتگو با ایثار، با تجلیل از صبر و ایستادگی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، اظهار داشت: عزت و آبروی نظام و انقلاب مرهون صبر، مقاومت و ایستادگی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است.
وی افزود: حفظ فرهنگ تکریم و احترام به شهدا و خانواده های معظم آنان، وظیفه همه است که باید برای تبیین این فرهنگ ارزشمند، تلاش کنند.
مدیرکل بنیاد ایلام ادامه داد: برای رفع مشکل ایثارگران از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
تولیده با تاکید بر اینکه رفع مشکلات جامعه معزز ایثارگری باید از سوی همه مسئولین، در اولویت قرار گیرد، افزود: اگر مسئولین به صورت مستمر با ایثارگران دیدار داشته باشند، بیشتر در جریان مشکلات ایثارگران قرار خواهند گرفت، از این رو قطعاً رفع مشکلات سریع تر انجام می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310620