تحصیل دانشجویان شاهد و ایثارگر نباید با اختلال مواجه شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی تصریح کرد: اشتغال به تحصیل و کسب مدارج علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر در هیچ برهه و مقطعی نباید با اختلال مواجه شود.
تحصیل دانشجویان شاهد و ایثارگر نباید با اختلال مواجه شود
 
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن در نشست مدیران و معاونان مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و مراکز علمی کاربردی استان بر همکاری و همراهی این مؤسسات در تکریم دانشجویان شاهد و ایثارگر تأکید کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مشکلات جامعه معزز ایثارگری در تمامی ابعاد حائز اهمیت بوده و هست افزود: اشتغال به تحصیل و کسب مدارج علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر در هیچ برهه و مقطعی نباید با اختلال مواجه شود.
عباس پورحسن در این نشست با تأکید بر اینکه تکلیف شرعی و دینی همه آحاد مردم در هر مسئولیت و جایگاهی حفظ کرامت و شأن خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، افزود: اکنون بیش از هر زمان دیگری به علت وضعیت اقتصادی کشور باید اتحاد ملی و وحدت خود را حفظ کنیم تا عزت و سربلندی کشور که مرهون خون شهداست پابرجا بماند.
مدیرکل بنیاد استان با بیان اینکه شهدا و ایثارگران هویت بخش ملت شریف ایران اسلامی هستند، تصریح کرد: باید در زمینه پرداخت به موقع شهریه تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در مراکز عالی؛ همفکری لازم بین دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات آموزشی عالی با بنیاد و دیگر ارگان‌های ذیربط انجام شود.
گفتنی است، هم اکنون 208 دانشجوی شاهد و ایثارگر در 12 موسسه غیرانتفاعی و علمی کاربردی در سطح استان آذربایجان شرقی مشغول به تحصیل هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310711