استاندار تهران از مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران تقدیر کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۰
استاندار تهران از مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران به دلیل فعالیت‌های مثمر ثمر در حوزه اشتغال و رونق تولید تقدیر کرد.
استاندار تهران از مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران تقدیر کرد
 
به گزارش «ایثار»، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران به‌ واسطه وظیفه ذاتی خدمت‌رسانی در عرصه اشتغال و کارآفرینی، با اولویت قرار دادن اجرای طرح‌های این حوزه به‌ ویژه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به‌ عنوان «رونق تولید» نامیده شده، اقدامات در این بخش را محور فعالیت‌های خود قرار داده است.
در راستای این تلاش و کسب رتبه برتر کشوری، انوشیروان محسنی بندپی در پیامی به عبدالله مرتضوی این موفقیت را تبریک گفت. متن پیام استاندار تهران به این شرح است:
به‌ پاس زحمات جنابعالی در پیشبرد و اجرای قانون حمایت از ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری از محل صندوق توسعه ملی و کسب رتبه یک کشوری در شاخص انعقاد قرارداد طرح‌های اعطای تسهیلات از محل یادشده و رتبه اول کشور در پرداخت طرح‌های حمایت و سامانه‌های مشاغل خانگی توسط بانک‌ها و مؤسسات عامل در سال ۹۷ که مزین به شعار حمایت از کالای ایرانی بوده مراتب سپاس خود را با اهدای این لوح ابراز می‌نمایم.

خدمت به جامعه ایثارگری، عبادت است
عبدالله مرتضوی با اشاره به اهمیت رسیدگی به وضعیت جانبازان اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های مهم در بنیاد فعالیت‌های کمیسیون پزشکی است. خدمت به جامعه ایثارگری، عبادت است و اگر ما بتوانیم درد ایثارگران را کاهش دهیم قدری از وظایف دینی و اخلاقی خود را انجام داده‌ایم.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران سپس با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر رعایت اخلاق خوب در برخورد با خانواده معظم شهدا و ایثارگران عنوان کرد: با توجه به دینی که بر گردن ما است و همچنین کار سختی که بر عهده‌ داریم، باید با حوصله، صبر و اخلاق خوب کارکنیم.
مرتضوی سپس تأکید کرد: باید همگی تلاش کنیم تا بتوانیم خدمات مناسب و شایسته‌ای را برای جانبازان و ایثارگران انجام دهیم و در این مسیر فعالیت‌های کمیسیون پزشکی باید با دقت پیگیری شود تا بتواند در حل مشکلات ایثارگران راهگشا باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310737
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...