داخلی صفحه البرز خبر
 
شهدا و جانبازان موجب تنومندی درخت انقلاب شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۶
فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: شهدا و جانبازان با رشادت و دلیرمردی خود موجب تنومندی درخت انقلاب شدند و امروز وظیفه ما حفاظت و نگهداری از این درخت است.
شهدا و جانبازان موجب تنومندی درخت انقلاب شدند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سردار عباسعلی محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز، محمدحسین رنجبر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فردیس هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی با حضور در منزل خانواده معظم شهید «میرعزیز میرحسینی» و جانباز سرافراز «علی‌اکبر قلندری» با آنان دیدار و گفتگو کردند.
سردار محمدیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: به برکت خون شهدا امروز ایران اسلامی در قله افتخار ایستاده و همه دشمنان را به‌زانو کشانده است.
این فرمانده انتظامی خاطرنشان کرد: در ایام اربعین حسینی که سیل عاشقان ابی‌عبدالله (ع) به سمت کربلا حرکت می‌کنند به پیام برخی رزمندگان و شهدا می‌رسیم که می‌گفتند می‌جنگیم تا راه کربلا را بازکنیم.
وی افزود: خانواده شهدا و جانبازان ادامه‌دهنده راه حضرت زینب (س) هستند که با صبری جمیل، مصیبت وارده را تحمل می‌کنند.
شایان‌ذکر است شهید میر عزیز میرحسینی در سن ۲۰ سالگی تاریخ هشتم فروردین‌ماه ۶۷ در منطقه عملیات شلمچه استان خوزستان به فیض شهادت رسید و همچنین جانباز علی‌اکبر قلندری حین مأموریت در منطقه عملیاتی بوکان براثر اصابت گلوله دشمن از ناحیه شکم جانباز شده است.
 
کد خبر 98/394
انتهای پیام/
کد مطلب: 310753
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور