داخلی صفحه البرز خبر
 
آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
معاون فرهنگی و آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است فرهنگ ایثار و شهادت است.
آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز امیرحسین دانش کهن در جلسه تخصصی با کارشناسان فرهنگی و روسای مناطق یک و دو شهرستان کرج با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران بر تعامل و همکاری بین خادمان شهدا برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: باید با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.
وی افزود: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است فرهنگ ایثار و شهادت است و این فرهنگ برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده که ما باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم. توجه به فرهنگ ایثار و شهادت راز بیمه شدن کشور در برابر دشمنان است. جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه دست‌اندرکاران وظیفه مهمی را بر عهده‌دارند.
معاون فرهنگی و آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: مهم‌ترین تکلیفی که امروز بر دوش ما است این است که با هر روشی که می‌توانیم درراه بسط، ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، ازخودگذشتگی تلاش کرده و این فرهنگ عظیم را در جامعه نهادینه کنیم.
 
کد خبر 98/396
انتهای پیام/
کد مطلب: 310783
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور