شهادت اوج تعالی انسان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز شهادت را اوج تعالی انسان دانست و گفت: شهادت و ایثارگری عنایت خداوند نسبت به بندگان خاص خود بوده و بدون تردید این توفیق شامل هرکس نخواهد شد.
شهادت اوج تعالی انسان است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و سردار عباسعلی محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز به همراه جمعی از مسئولان و خادمان شهدا هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی با حضور در منزل خانواده‌های معظم شهیدان والامقام «قربانعلی نظری»، «محمد نادری»، «ستار فرید» و «سعید ذوالقدری» با آنان دیدار و گفتگو کرد.
رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک هفته نیروی انتظامی، شهادت را اوج تعالی انسان دانست و گفت: شهادت و ایثارگری عنایت خداوند نسبت به بندگان خاص خود بوده و بدون تردید این توفیق شامل هرکس نخواهد شد.
وی با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهدا تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا، فرزندان عزیز خود را زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت، در راه اسلام، نظام و انقلاب تقدیم کردند و این فداکاری و گذشت اجر بی‌پایان در نزد خداوند دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا هم روح ما را تازه می‌کند هم بر این موضوع تلنگر می‌زند که نباید بنشینیم و نگاه کنیم بلکه باید تلاش کنیم و با فرهنگ خودباوری در جهت پیشرفت کشور و محکم کردن پایه‌های نظام اسلامی حرکت کرده و از خون شهدا پاسداری کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310784