توجه به فرهنگ ایثار و شهادت راز بیمه شدن در برابر دشمنان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: توجه به فرهنگ ایثار و شهادت راز بیمه شدن کشور در برابر دشمنان است. جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه دست‌اندرکاران وظیفه مهمی را بر عهده‌ دارند.
توجه به فرهنگ ایثار و شهادت راز بیمه شدن در برابر دشمنان است
 
به گزارش «ایثار»، امیرحسین دانش کهن در نشست تخصصی با کارشناسان فرهنگی و روسای مناطق یک و دو شهرستان کرج، بر تعامل و همکاری بین خادمان شهدا برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: باید با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.
وی افزود: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی خواهد شد، فرهنگ ایثار و شهادت است زیرا این فرهنگ برگرفته از فرهنگ عاشورا است.
وی افزود: توجه به فرهنگ ایثار و شهادت راز بیمه شدن کشور در برابر دشمنان است. جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه دست‌اندرکاران وظیفه مهمی را بر عهده‌ دارند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: مهم‌ترین تکلیف امروز مسئولان این است که با هر روشی که می‌توانیم در راه بسط، ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین از خود گذشتگی تلاش کرده و این فرهنگ عظیم را در جامعه نهادینه کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310801