به روز بودن اطلاعات هویتی و آماری جامعه ایثارگری ضروری است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: به روز بودن اطلاعات هویتی و آماری جامعه ایثارگری ضروری است.
به روز بودن اطلاعات هویتی و آماری جامعه ایثارگری ضروری است
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام حسین معصومی در کارگاه آموزشی رابطین فناوری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های خراسان رضوی که سه شنبه 16 مهر در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد استان برگزار شد، گفت: فناوری جدید و سیستم های رایانه قابلیت این را دارد که طبق نرم افزارهایی که به آن داده می شود تصمیم بگیرد، به واقع فناوری های روز خواستار آن نقطه ای هستند که دست بشر را در بعضی از امور کوتاه کند.
وی افزود: امروزه عصری نیست که جهت دسترسی به اطلاعات نیازی به نشستن در مقابل سرور باشد بلکه بدون دسترسی مستقیم می توان به تمامی اطلاعات اشراف کامل پیدا کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به اینکه در ثبت اطلاعات هویتی ایثارگران، نواقص و مشکلاتی وجود دارد، تصریح کرد: مقرر شده است که 40 برنامه در بنیاد سیستمی و از حالت دستی خارج شود، و با حذف کاغذ تمامی امور به صورت سیستمی انجام شود.
وی ادامه داد: رابط اطلاعات و فناوری باید خود را بر اطلاعات روز در حوزه فناوری اطلاعات به روز و مسلط کند، چرا که نسل جدید نسل رسانه و فناوری است، لذا کار شما حساس تر است و باید این حساسیت مورد توجه ویژه قرار گیرد.
حجت الاسلام  معصومی تاکید کرد: بروز کردن اطلاعات و بررسی مجدد اطلاعات هویتی و آماری دو نکته ای است که باید به عنوان رابط فناوری به آن عنایت ویژه ای داشته باشید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310829