داخلی صفحه قزوین خبر
 
رئیس بنیاد شهرستان بوئین زهرا:
راهپیمایی اربعین ثمره ایستادگی جانبازان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
اگر امروز شاهد مشارکت بی‌نظیر مردم در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی هستیم، به پاس ایستادگی و از خودگذشتگی شهدا و جانبازان در دوران جنگ تحمیلی است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، بهرامعلی کشاورز قاسمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا با حضور در منزل جانباز اکبر افشار که به تازگی از بیمارستان مرخص شده است، ضمن عیادت و دلجویی با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کرد.
کشاورزقاسمی در این دیدار با بیان اینکه آرامش امروز را مرهون خون شهدا و ایثار و فداکاری شما جانبازان هستیم، گفت: جانبازان در هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از خاک کشور با تمام وجود به صحنه آمدند که نتیجه آن فداکاری‌ها، دستاوردهای امروز کشور در زمینه‌های مختلف است.
وی با تجلیل از مقام والای جانبازان، افزود: اگر امروز شاهد مشارکت بی‌نظیر مردم در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی هستیم، به پاس ایستادگی و از خودگذشتگی شهدا و جانبازان در دوران جنگ تحمیلی است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا ضمن آرزوی سلامتی برای این جانباز سرافراز گفت: ما باید قدردان شما باشیم که بهترین لحظات عمر خود در دوران جوانی را فدای آسایش و آرامش امروز ملت کردید.
کشاورزقاسمی در ادامه جویای وضعیت سلامتی جانباز افشار شد و برای وی شفای عاجل مسئلت کرد.
کد مطلب: 310908
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...