داخلی صفحه قزوین خبر
 
استاندار قزوین:
شهدا امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵
شهدا و ایثارگران با نثار بزرگترین سرمایه‌ی وجودی خود، امنیت را برای کشور و حتی کشورهای منطقه به ارمغان آوردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین و هیئت همراه، نصرت‌الله علیرضایی فرماندار شهرستان آوج، جواد طاهرخانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان و جمعی از مسئولین با حضور در شهر آبگرم با خانواده شهید کاظم محمدی دیدار کردند.
جمالی‌پور در این دیدار با بیان اینکه راهپیمایی اربعین در سایه امنیت و آرامش محقق شده است، گفت: شهدا و ایثارگران با نثار بزرگترین سرمایه‌ی وجودی خود، این امنیت را برای کشور و حتی کشورهای منطقه به ارمغان آوردند.
وی احیای آرمان‌های والای شهدا را یکی از مهمترین وظایف مسئولین دانست و افزود: بایستی در انجام این مهم و ادامه دادن راه شهیدان، با اراده‌ی مصمم‌تری حرکت کنیم.
استاندار قزوین با بیان اینکه خانواده‌های شهدا با ایثار و از خودگذشتگی، امنیت و آسایش را به کشور ارزانی داشتند، گفت: ما مسئولان در این دیدارها از روحیه‌ی صبر و بردباری خانواده‌های شهدا درس می‌گیریم تا بتوانیم وظایف خود را به درستی انجام داده و در این راه موفق باشیم.
در ادامه این دیدار طاهرخانی با قرائت زندگینامه و وصیت‌نامه شهید محمدی، گفت: ما کارکنان بنیاد شکرگزار فرصت خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بوده و این خدمت را برای خود افتخار می‌دانیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان با اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا یکی از برنامه‌های مستمر بنیاد است، افزود: انجام این دیدارها بایستی در دستور کار همه مسئولان باشد زیرا مسئولین در هر سمتی که هستند به برکت رشادت‌های شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان است.
گفتنی است: در این دیدارها مسئولان با اهدای لوح سپاس و هدایایی از مقام والای خانواده شهید محمدی تجلیل کردند.
کد مطلب: 311128
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...