داخلی صفحه قزوین خبر
 
قزوین| دستاوردهای دفاع مقدس باید به گوش مردم برسد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۷
جانشین سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: اگر امروز انقلاب اسلامی ایران و ارزش‌های اسلامی ما پابرجاست به دلیل مقاومت جوانان عزیزمان در دفاع مقدس و رشادت فرزندان انقلاب است که امروز باید این دستاوردها به گوش مردم برسد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، سرهنگ عباس برزگر ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قزوین که با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی استان برگزار شد با تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در قزوین اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در طول عمر خود روزهای خوب و بد زیادی را به خود دیده است و دشمنان در هر دوره‌ای تلاش کرده‌اند تا به انقلاب و مردم ایران اسلامی صدمه وارد کنند.
وی بیان کرد: گاهی دشمنان با همکاری یکدیگر مشکلاتی در مسیر پیشرفت ایران ایجاد کرده‌اند که هر کدام از این مشکلات می‌تواند یک به تنهایی سرنوشت یک ملت را تغییر دهند این در حالی است که جوانان رشید و برومند ما با دفاع از این مرز و خاک اجازه ندادند دشمن به اهداف شوم خود دست پیدا کند.
جانشین سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین افزود: ایجاد ترور در شهرهای کشور، درگیری بین مردم و اختلافات شیعه و سنی و در نهایت دفاع مقدس از نمونه تلاش‌های دشمن برای براندازی نظام است ولی با وجود مشکلاتی که برای ما ایجاد کرده‌اند هیچ کدام از این اتفاقات نتوانسته است ما را از مسیر اصلی حرکت مان منحرف کند.
برزگر عنوان کرد: دفاع مقدس از نمونه همین مشکلات بود که سال‌ها وقت و انرژی کشور را به خود معطوف کرد و به شهادت تعداد زیادی از جوانان و عزیزانمان منجر شد.
وی گفت: در همه این اتفاقات همراهی مردم، مسئولین و رهبری بزرگ انقلاب موجب شد تا ایران از این روزهای سخت با اقتدار و سربلندی بیرون بیاید و امروز به یکی از قدرت‌های اصلی در منطقه و دنیا تبدیل شود که آمریکا از اسم ایران به هراس بیفتد.
جانشین سپاه صاحب الامر(عج)  استان قزوین یادآورشد: امروز آمریکا در مقابل ایران به خاک افتاده است و نمی‌داند چه برخوردی با ایران داشته باشد، از یک سو از قدرت ایران نگران است و از سوی دیگر نمی‌تواند با ارزش‌ها و اعتقادات ما کنار بیاید و در نهایت به این رسیده است که ایرانی زیربار حرف زور نمی‌رود.
برزگر خاطرنشان کرد: این روحیه از ایران به سایر کشورهای اسلامی دنیا نیز انتقال یافته است و خودشان امروز الگوی خود را جمهوری اسلامی ایران معرفی می‌کنند.
وی بیان کرد: در روزگاری که بسیاری از کشورهای عربی با اشاره آمریکا از سرزمین خود فرار می‌کنند در عده‌ای آزاده به رهبری سید حسن نصرالله به الگوگیری از امام خمینی(ره) و مردم بزرگ ایران در مقابل بزرگترین قدرت‌های جهان ایستادگی کرده‌اند و استکبار را به وحشت انداخته‌اند.
جانشین سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: در سال‌های گذشته از سوی تلاش شده تا دستاوردهای ما از این مبارزات و تلاش‌ها فراموش شود در حالی که رسانه انقلابی اجازه نمی‌دهند این ارزش‌ها در جامعه کمرنگ شود.
برزگر عنوان کرد: باید ارزش‌ها، ابعاد مختلف و دستاوردهای ما از انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مبارزات جوانان ایرانی در مسیر دفاع از میهن به نسل جدید منتقل شود که برای تحقق این امر نیازمند همراهی رسانه‌ها هستیم.
کد مطلب: 311271
مرجع : تسنیم
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور