داخلی صفحه خوزستان خبر
 
بازدید مدیر کل تشکل های شاهد و ایثارگر از خرمشهر و مرز شلمچه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷
دکتر مهری مدیر کل تشکل های شاهد و ایثارگر ضمن حضور در خرمشهر ، از مرز شلمچه بازدید کرد.
بازدید مدیر کل تشکل های شاهد و ایثارگر از خرمشهر و مرز شلمچه
 
دکتر مهری مدیر کل تشکل های شاهد و ایثارگر ضمن حضور در خرمشهر ، از مرز شلمچه بازدید کرد.
به گزارش «ایثار» خوزستان، در دیدار روز یکشنبه 21 مهرماه 1398 که با حضور  دکتر مهری مدیر کل تشکل های شاهد و ایثارگر، مهندس فرجیان مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خوزستان، دکتر نورانی معاون فرهنگی بنیاد و جباری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خرمشهر انجام گرفت، ضمن حضور در نقطه صفر مرزی، روند فعالیت ها و برنامه های ویژه ایام سوگواری حضرت سیدالشهداء علیه السلام و اربعین حسینی بررسی شد.
در این بازدید همچنین طی نشستی با حضور مهندس زمانی مدیر عامل منطقه آزاد و مهندس مودت فرماندار ویژه خرمشهر چگونگی خدمات رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) بررسی شد.
در این سفر مدیر کل تشکل های شاهد و ایثارگر با حضور در شلمچه از موکب های فرزندان شاهد و ایثارگر، خانواده های معزز شاهد و ایثارگر و قرارگاه فرهنگی هنری تشکل ها بازدید و ضمن حضور در موکب تشکل های شاهد و ایثارگراز اقدامات بعمل آمده ابراز رضایت و قدردانی کرد.
بازدید از 7 موکب شاهد و ایثارگر، برپایی آیین تعزیه و نوحه خوانی، اجرای نمایش خیابانی، اقامه نماز جماعت با حضور زوار اربعین و خانواده های شاهد و ایثارگر، اهداء بسته های فرهنگی از دیگر برنامه ها بود.
در ادامه این سفر مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، مدیر کل تشکل های شاهد و ایثارگر و معاون فرهنگی بنیاد استان، با حضور در بنیاد خرمشهر از محوطه پارکینگ زوار اربعین، ایستگاه صلواتی و خوابگاه بنیاد شهید و امور ایثارگران خرمشهر بازدید کردند.
کد مطلب: 311276