داخلی صفحه البرز خبر
 
امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثار گران است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵
استاندار البرز گفت: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثار گران است.
امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثار گران است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز عزیزاله شهبازی استاندار البرز، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا با حضور در منزل خانواده‌های معظم شهیدان «فرجی و شفائی» و جانبازان سرافراز «پاکزاد و کنفال» دیدار و گفتگو کردند.
استاندار البرز در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و شهدا دانست و گفت: این دیدارها انگیزه خدمت را در مسئولان مضاعف کرده و منجر به تلاش بیشتری برای کسب رضایتمندی مردم می‌شود.
وی افزود: اکثریت قریب به‌اتفاق خانواده شهدا و ایثارگران مطالبه شخصی از مسئولان دولت و نظام نداشته و این دیدارها آن‌ها را از این موضوع خشنود می‌سازد که جان‌فشانی‌ها و دلاوری‌ها و آرمان‌های شهدا فراموش نشده است، امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثارگران است.
شهبازی در ادامه تصریح کرد: با زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و روایتگری ایثارگران، اتصال مطمئنی بین نسل‌های انقلاب برقرار می‌شود و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقطه عطفی در جهت پیشبرد اهداف والای انسانی، اجتماعی و... محسوب می‌شود.
استاندار البرز در پایان ضمن بیان خاطرات خود از عملیات‌های مختلف برای آزادسازی خرمشهر گفت: رزمندگان اسلام از سراسر ایران اسلامی به کمک ما شتافتند و در کنار ما جنگیدند تا قطعه‌ای از خاک این مرزوبوم به دست دشمنان نماند.
وی افزود: ما باید همواره قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم. امید است که بتوانیم شهدا را سرلوحه و چراغ راه دشوار مسئولیت خود قرار دهیم و دعای خیر خانواده‌های آن‌ها بدرقه راه ما باشد.
 
کد خبر 98/401
انتهای پیام/
کد مطلب: 311333
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور