داخلی صفحه قزوین خبر
 
رئیس بنیاد شهرستان بوئین‌زهرا:
ثبت خاطرات والدین شهدا یک ضرورت انکارناپذیر است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۷
با توجه به میانگین سنی بالای والدین معزز شهدا، ثبت خاطرات این عزیزان یک ضرورت انکارناپذیر است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، بهرامعلی کشاورزقاسمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا در دیدار و عیادت از پدر شهید سعید بنایی و مادر شهید تقی نفری، با بیان اینکه والدین شهدا گنجینه‌ی خاطرات شهیدان هستند، گفت: با توجه به میانگین سنی بالای والدین معزز شهدا، ثبت خاطرات این عزیزان یک ضرورت انکارناپذیر می‌باشد که بنیاد استان قزوین در جمع‌آوری خاطرات آنان به خوبی عمل کرده است.
وی با اشاره به خاطرات ارزشمند والدین شهدا، افزود: گردآوری این خاطرات، یک اقدام ارزشی و فرهنگی است که باید تلاش کرد برای الگوبرداری جوانان به جامعه ارایه شود.
کشاورزقاسمی با تسلیت ایام اربعین حسینی، گفت: این روزها فرصت مغتنمی است تا عزاداران حسینی از پیام آن حضرت درس بگیرند و آن را در زندگی خود ساری و جاری کنند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوئین‌زهرا با اشاره به حضور جامعه ایثارگری در راهپیمایی اربعین، افزود: امسال زایران حسینی بیش از سال‌های گذشته در پیاده‌روی اربعین حضور یافته‌اند، و حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نیز در این رخداد بزرگ فرهنگی، نشان از ارادت قلبی آنان به اسلام و اهل‌بیت(ع) دارد.
این مسئول مشارکت حداکثری مردم در راهپیمایی اربعین را حاصل رشادت‌های شهدا و ایثارگران دانست و گفت: در این زمینه نباید از تربیت و پرورش صحیح شهدا توسط مادران و پدران‌شان و صبر و استقامت آنان پس از شهادت عزیزان‌شان غافل شویم.
کشاورزقاسمی در ادامه جویای وضعیت سلامتی والدین شهدا شد و برای آنان شفای عاجل مسئلت کرد.
کد مطلب: 311428
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...