داخلی صفحه البرز خبر
 
ارائه خدمات شایسته به ایثارگران یک ضرورت و ازجمله راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ارائه خدمات شایسته به ایثارگران یک ضرورت و ازجمله راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در ادارات و محیط‌های کاری است.
ارائه خدمات شایسته به ایثارگران یک ضرورت و ازجمله راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان در جلسه شورای اداری شهرستان نظرآباد که با حضور معاونین برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: ارائه خدمات شایسته به ایثارگران یک ضرورت و ازجمله راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در ادارات و محیط‌های کاری است.
وی افزود: ایثار گران در جامعه ما سرمایه اجتماعی و امانت امام هستند که باید در جهت حفظ این امانت خدمات‌رسانی مطلوب صورت گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: یکی از اهداف ما این است که جلسات شورای معاونین باقوت بیشتر به‌صورت منظم در راستای بررسی مشکلات این قشر ارزشمند از جامعه برگزار شود.
رستمیان در بخش دیگر تأکید کرد: کشور ما در جنگ هزینه‌های زیادی را پرداخت؛ ما شهدا، جانبازان و اسرای بسیار زیادی را در این جنگ داشتیم اما به هدفمان که بیرون کردن دشمن از خاک کشورمان بود رسیدیم و یک متر از خاک کشورمان در دست دشمنان باقی نماند.
وی ادامه داد: اگر فرهنگ ایثار و شهادت نبود قطعاً بسیاری از پیروزی‌ها در مقاطع حساس و تاریخی کشور حاصل نمی‌شد، لذا همه ما وظیفه‌داریم این میراث فرهنگی و انقلابی را حفظ کرده و به نسل‌های آینده منتقل کنیم.
رستمیان یادآور شد: شهدا و خانواده‌های معزز آنان بر گردن آحاد جامعه اسلامی حق‌دارند و همه مسئولان باید در خدمت‌رسانی به آنان تلاش کنند.
 
کد خبر 98/404
انتهای پیام/
کد مطلب: 311483